Dovolená pro zdravotní sestřičky zdarma ...

Vážené sestřičky, zdravotnický personále …

plně souhlasíme se slovy pana Komárka (napravo) a i my bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši obětavou práci a nabízíme Vám pobyt včetně snídaně u nás zdarma. To vše v krásné přírodě v blízkosti přehrady Slezská Harta. Samozřejmostí jsou bezbariérové přístupy.

Vaše Centrum Slezská Harta (http://www.centrumslezskaharta.cz/)

Přátelé, kamarádi ...

chtěl bych tímto poděkovat všem bezejmenným, kteří jsou teď v první linii a starají se o nás, aniž bychom si to plně uvědomovali anebo to bereme jako samozřejmost (sestřičky, doktoři, záchranáři, policisté, hasiči, … ).

Přemýšlel jsem, jak těmto lidem poděkovat za jejich práci pro nás pro všechny. Za pár měsíců se to doufám přežene a i oni si budou potřebovat pořádně oddechnout.

Proto bych chtěl touto cestou nabídnout konkrétně zdravotním sestřičkám (z osobních důvodů) v létě nebo na podzim týden na chalupě zdarma (červenec – srpen od soboty do soboty, září – říjen nechám na Vás).

Výherkyní se stala dne 1.4.2020 paní Lucie z nemocnice v Brně 😉

Hezký den přeje Komárek 😉


Do 19.4.2020 zde bude dostupný formulář, kterým se zařadíte do slosování o pobyt. Zadejte prosím i období (po-pá), kdy byste pobyt preferovali. Konkrétní termín si upřesníme po slosování.  Tento formulář slouží pouze pro losování výherce pobytu a informování o výsledku losování, zaslané informace nebudou použity k jiným účelům.

Výherce vyhrává pobyt na 4 noci (pondělí – pátek ) pro 2 dospělé osoby + 2 děti včetně snídaně zcela zdarma. Pobyt je možné uskutečnit po tel. domluvě během roku 2020.

Podmínky pro slosování:
1) jedná se o zdravotní sestřičku, která se pobytu osobně zúčastní
2) rezervace bude za danou osobu zaslána pouze jednou (při více rezervacích budou všechny vyřazeny)

Zároveň bych chtěl tímto vyzvat i další ubytovatele k podobným krokům, aby dle vlastního uvážení a svých možností nabídli pobyt těmto lidem zdarma. Děkuji. Komárek

Rezervační formulář